FAIR PLAY CUP SEIZOEN 2017-2018

 

covs logo

 

 

Fair Play Cup blijft in Kleine Sluis

Ruud Ramler

ANNA PAULOWNA De Fair Play Cup over de regio Schagen-Den Helder, waaronder 32 verenigingen vallen, kreeg een andere winnaar maar kan in dezelfde prijzenkast opgeslagen. Na het eerste zondagteam van Kleine Sluis ging de sportiviteitsprijs nu naar de zaterdagvoetballers die inmiddels niet meer in competitieverband uitkomen. Daarom werd de hoogste eer uitgereikt aan een delegatie van Kleine Sluis 2. Liefst acht spelers van het winnende zaterdagteam zijn nu bij de reserves verzameld. Onder toeziend oog van voorzitter Hielke de Jong werd de cup uitgereikt door Dick Dam, voorzitter van scheidsrechtersvereniging Schagen-Den Helder eo aan aanvoerder Job Oosterbaan van Kleine Sluis 2. Verder in de top vijf Vesdo, Sint Boys en zowel SRC za als zo.